Prośba o wsparcie

Szanowni Sympatycy Wałbrzyskiego Klubu Aikido!
Mamy nadzieję, że wszystkim dopisuje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne w tych niełatwych czasach Brak treningów doskwiera z całą pewnością nam wszystkim ale musimy być dobrej myśli, że już niedługo wrócimy na matę! Nie ma innego wyjścia bo rozumiemy, że nie jest łatwo nikomu ale już Senseie mają naprawdę ciężko Ta cisza panująca popołudniami…. ten brak po stokroć powtarzanego „Sensei, będzie zabawa? Sensei a on nie robi przysiadów! Sensei, Sensei Sensei!” …. ta cisza przeraża I nie ma nad kim stać i powtarzać: ” Nie ta ręka, nie w tą stronę, ruszać się” i jeszcze kilka takich różnych, mniej nadających się do publikacji, motywacyjnych zwrotów Ciężko bez tego wszystkiego! Jednak Senseie wiedzą, że kiedyś to sobie odbiją i zbierają moce na ten dzień
Żebyśmy jednak mieli wszyscy do czego wracać to Nasz Klub potrzebuje wsparcia! Nas wszystkich!
Mamy to ogromne szczęście, że trenujemy od kilku miesięcy już we własnych salach zarówno w Wałbrzychu jak i w Świdnicy ale wiąże się to również z większymi kosztami eksploatacji, które w obecnej sytuacji przerastają możliwości finansowe naszego Stowarzyszenia.
Zwracamy się zatem z prośbą o wpłacanie składek członkowskich oraz darowizn na konto Stowarzyszenia. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wiele osób jest obecnie w trudnej sytuacji finansowej dlatego będziemy wdzięczni za jakiekolwiek wpłaty, które pozwolą nam utrzymać obie sale treningowe.
Z góry dziękujemy za okazane wsparcie!
Dane do przelewu
STOWARZYSZENIE AIKI-VITA
ul. Moniuszki 29/3a, 58-300 Wałbrzych
BANK: 29 1050 1908 1000 0022 6906 5336

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.